Vybrat návrháře 
Dominika Kozáková
Dominika Kozáková
Kontakt:

kozakova.domi@gmail.com

+421 944 244 834


 


Sociální sítě:

Popis:

Dominika Kozáková je mladá slovenská návrhářka z Prahy, která každoročně představuje své modely na MBPFW, ale poprvé prorazila v roce 2018, kdy se na MBPFW představila v soutěži VAN GRAAF Junior talent s kolekcí "FREAK SHOW".  Dominiku budete znát také z Vogue Italia, i-D Italy, Fucking Young, Kaltblut a blogu Dianny Pernet ASVOF, kde se o jejích modelech píše jako o přínosu pro svět módy. Její modely najdete také na největší módní platformě Zalando , kde jako první slovenská návrhářka prodává své produkty. její modely si oblíbili také umělci jako Rosalía, Shy girl, Kelsey Lu, Sita Abellan a mnoho dalších. Kromě své návrhářské práce se Dominika podílela na vzniku 2 filmů, pro které vytvořila 6 unikátních modelů a vybraných návrhů ze svého archivu. Krátký film ,,Somebody,, režiséra Jordana Blady-ho měl premiéru na italském i-D a film ,,As Above So Bellow'' měl premiéru na digitální globální platformě NOWNESS.

Jakkoli jsou její návrhy jedinečné, záleží na každém jednotlivci, kterou tajemnou říši si vybere. Místo proměny ve zvíře máte pocit, že byste chtěli mít malého zvířecího společníka, ale nemůžete. Dominika má řešení se svými zvířecími taškami, které vás neustále obklopují. Totéž platí pro milovníky květin s jejími ručně vyráběnými sametovými květinovými taškami, které překypují květinovou esencí. Její ekologicky šetrné ruční návrhy vyráběné lokálně na Slovensku nebo v České republice, které vedou k přístupnému procesu, spolu s její láskou k lichým střihům, volánům a lemům vytvářejí kapslové kolekce, které zkoumají pokrokové myšlení, nadhled a alternativní vibrace, které najdete na planetě Dominika.

Hravost, nevinnost, tajemství a spojení s aspekty Dominičina života pečlivě zobrazené na každém kousku znamenají rouhání modernímu módnímu komfortnímu vesmíru.


MBPFW events


Zobrazit starší eventy