Vybrat návrháře 
Denisa Dovala
Denisa Dovala
KONTAKT:

WWW:

web


SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

Popis:

Značku DENISA DOVALA založila v roce 2015 designérka Denisa Dovalová pod svým vlastním jménem. Ve své tvorbě propojuje autorské vize a seasonless nadčasové produkty. Jejím záměrem je udržet rovnováhu mezi kolekcemi připravenými k nošení a nezávislými módními projekty. Vše je navrženo a vyrobeno v České Republice. Od roku 2017 se značka účastní českých i zahraničních fashion weeků jako je Mercedes-Benz Prague Fashion Week nebo Mercedes-Benz Central Europe Fashion Week v Budapešti nebo Mercedes-Benz Kiev Fashion Week...


MgA. Denisa Dovalová vystudovala magisterský studijní program na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Pracovní zkušenosti získala působením  v ateliéru Iris Van Herpen (člen Syndicate de la Haute Couture). 


Také se zúčastnila mnoha soutěží a přehlídek: Mercedes-Benz Central Europe Fashion Week (2017), Mercedes-Benz Kiev Fashion week (2017), Designblok Diploma selection 2016, vítěz Talent Black Card supported by Van Graaf v rámci (Prague Unique Fashion Week) 2014 etc. a od roku 2019 se pravidelně účastní Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se svou značkou Denisa Dovala.

MBPFW events


Zobrazit starší eventy