Yiorgos Eleftheriades
Popis:

Kolekce Yiorgose Eleftheriadese byla představována ve světových módních metropolích, jako jsou Paříž, Milán, Tokio, Barcelona a Athény. Jeho filozofie je založena na jeho lásce k re-imagined classical beauty. Při hledání současné elegance se designér snaží vytvořit skutečně alternativní městský styl se zajímavými tvary, kvalitním šitím a experimentálními kombinacemi látek a textur. Hlavní myšlenkou za tímto vnímáním je trans-seasonal nadčasovost a glamourózní, ale chladný přístup od dne po noc.

Yiorgos Eleftheriades, který oslavuje 30 let zdravého života, patnáct z nich mezinárodně, s vlivnou přítomností prostřednictvím událostí, je inovativním ambasadorem řeckého designu. Úspěšně a stále buduje svou přítomnost na mezinárodním módním trhu po dobu více než desetiletí prostřednictvím partnerských vztahů s vysoce hodnocenými partnery, jako jsou obchody Harvey Nichols, Kabuki Paris, Japan Via Bus Stop v Japonsku, Luisa Via Roma a další.

Od svých prvních kroků jsou většinou používané látky přírodní a ekologicky šetrné, čímž podporují environmentální uvědomění značky. S použitím mota na štítku oděvů – chráníme Zemi, máme jen tu jednu.

Práce Yiorgose Eleftheriadese byly představeny v mezinárodním tisku, jako jsou Numero Homme, Dapper Dan, Mixte, Soon, Vogue Japan, Harper's Bazaar Japan, Dazed & Confused Japan, Amusement, Metal, Surface, Zoo Magazine, So Chic, Wallpaper, 10 Magazine, i-D magazine, Gad Japan, Glamour, Citizen K, Dash, atd., a ve všech vedoucích publikacích v Řecku.

MBPFW events


Zobrazit starší eventy