#BFF18
Putting the fashion industry, business and digital innovation into a global & local context.

Business Forward Forum
by ČEZ & Forbes

20/3/2018, 9:00—15:00
České centrum Praha
Rytířská 539/31
Praha 1

Jak je na tom český módní a textilní průmysl? Kdo patří k nejsilnějším hráčům, jaké světové značky u nás vyrábí a jaký má česká móda a textil potenciál do budoucna? Jaké zahraniční trendy a byznysové strategie fungují i na lokálním trhu s módou a na jaké výzvy se musí připravit mladé české značky, které cílí do zahraničí? Jak mění situaci ve světové módě čím dál tím silnější vliv digitalizace a vzestup východních a jižních trhů? O tom budou na konferenci Business Forward Forum mluvit profesionálové ze světa byznysu, designu i médií.

Moderators

Veronika Ruppert

novinářka a moderátorka, Český rozhlas, Radio Wave 

Jako moderátorka a kurátorka se na programu #BFF18 podílí Veronika Ruppert, česká novinářka zaměřená na módní design a průmysl. Posledních dvanáct let působí v prestižním veřejnoprávním médiu, pracuje pro Český rozhlas, Radio Wave. Její týdenní rádiová show a navazující podcast Modeschau na Radiu Wave mapuje lokální módní design, trh a průmysl v úterním prime timu stanice. Veronika Ruppert působí jako kurátorka v řadě odborných porot a patří k nejrespektovanějším módním publicistům v Česku.

Linda Bartošová

televizní moderátorka a reportérka

Od roku 2014 pracuje v České televizi. Zpracovává reportáže, moderuje zprávy na ČT24 a je jednou z moderátorů pořadu o zahraničním dění Horizont ČT24.  Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy.

Program